RUN and HELP - setkání

Ve čtvrtek 14.12.2017 od 10:00 hodin nastane ten správný čas pro setkání Vás/nás, kteří jste/jsme se stali dárci s těmi, kteří náš dar přijali. Dar se díky Kontu Bariery se dostal k více příjemcům. Přečtěte si poděkování jednoho z nich, Kryštůfka a jeho rodičů.

Konto BARIÉRY oznamuje, že naprostým rekordmanem letošního Run and Help je Základní škola Kunratice. Děti, učitelé, personál a rodiče vyběhali nádherných 190.181,- korun, které pomohou několika dětem s handicapem. Děkujeme všem, kteří se zapojili. Jste / jsme skvělí! Běháme a pomáháme a současně máme Sportovní den 1. 6. 2017. Jaké to bylo. Nahlédněte "okem" fotografů vedení školyosmáků a prvňáků.

Tradice charitativních běhů

Školu v Africe jsme postavili, běhali jsme i s Terry Foxem ...

V roce 2015 jsme v Run and Help vyběhali 152.000 Kč a díky tomu si Péťa s Damiánem mohli pořídit vozík, Adélce jsme přispěli na veterinární vyšetření asistenčního psa a Julince na koupi sluchadel.

A co letos?

Podpoříme čtyřletou holčičku, která běhat nemůže.

Konto Bariéry nám pomohlo vytipovat Boženku.

Boženka

Od jedenácti měsíců života má diagnostikovanou genetickou vadu, při které dochází k postupnému ubývání svalstva.

Boženka potřebuje pro každodenní život mnoho různých pomůcek. Jejich cena je ale vysoká a pojišťovna na ně nepřispívá.

Z výtěžku přispějeme Božence na závěsný stropní systém, který bude dlouho pomáhat s jejím zvedáním, koupáním i rehabilitací.

Run & Help

RUN = svým během přispěješ někomu, kdo   běhat nemůže = HELP

Smyslem je pomoci zjednodušit Božence každodenní činnosti.

Máte známé či kamarády, kteří by také chtěli podpořit Boženku? Ať běží s námi.

Podmínky běhu

Běhá se známé kolečko v parku (třídy pohromadě v určený čas sportovního dne).

Každý běžec má svého sponzora (rodiče, kamaráda,..) a odevzdá sponzorský list do 31.5.2017 na recepci školy.

Po doběhnutí se sečtou kolečka.

Do 7.6.2017 přineste sponzorský dar svým třídním učitelům.

Předání daru Božence a jejím rodičům.

Sportovní den 1. 6. 2017

1.Část – Run & Help

2.Část – sportovní disciplíny na   zahradě ZŠ Kunratice

• Cca 20 disciplín
  • Mezi stanovišti se pohybujte ve trojicích
  • Sportujte fér
  • Dodržujte pravidla slušného chování
  • Hlídejte si svou kartu (zápis výsledků)
  • Rekordmani jednotlivých disciplín budou oceněni
  • Hlídejte si včasný příchod na sraz k Run&Help do parku.
Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 23.5.2017

Naposled upraven: 16.12.2017

Vytvořil(a): Marek Pilař

DDM Praha 10 Wizards - junioři - turnaj - florbal

Recepce: Szebinovský Jun.

Zubní prevence

1.VH 4.B 2.VH 3.A 3.VH 2.B 4.VH 3.C

Zubní prevence

1.VH 2.C 2.VH 2.A 3.VH 3.B 4.VH 5.B

Setkání s rodiči mimořádně intelektově nadaných žáků

Setkání s vedením školy, paní psycholožkou a pedagogy, kteří připravují nadstavbový program pro žáky MIND.

Pomáháme školám k úspěchu - setkání k PR projektu

PPF GATE, Praha 6 Dejvice

BIBLIOBUS OSKAR - pojízdná knihovna je tu pro vás!

zajišťuje A. Rambousková

Seminární odpoledne pedagogů školy - FEUERSTEINOVA METODA - myšlení v souvislostech

Porada bude doplněna seminářem: FEUERSTEINOVA METODA - myšlení v souvislostech (www.ucime-se-ucit.cz/o-metode/) Metodu přijedou představit zástupci základní školy, která je jednou z prvních, kde plně uplatňují metody profesora Feuersteina. Lektoři představí metodu instrumentálního obohacování, která přináší umění vytvořit si strategii řešení úkolu, upevňuje sebedůvěru, odstraňuje impulzivitu a strach z chyby, rozvíjí vyjadřování a respektování jiného názoru a pomůže lépe se orientovat ve vlastním životě. Dětem je podporou v učení se, pedagogům (a vlastně obecně dospělým) v osobním rozvoji a práci z vlastními limity, možnostmi, výzvami a cíli. Pozvaní hosté: Jiří Sehnal - ředitel ZŠ T. G. Masaryka, Svitavy Petra Judová - garantka FIE (Feuerstein‘s Instrumental Enrichment), ZŠ T. G. Masaryka, Svitavy

Všechny akce »