DOTAZNÍKOVÁ ANKETA O ZÁJMU A PODPOŘE PÁROVÉ VÝUKY - školní rok 2014/2015

Datum 16.6.2014
DOTAZNÍKOVÁ ANKETA O ZÁJMU A PODPOŘE PÁROVÉ VÝUKY - školní rok 2014/2015

Dotazníková anketa nejen o zájmu o párovou výuku a ochotě ji finančně podpořit, ale i o případných zkušenostech s párovkou či očekáváních, která s ní spojujete.

Vážení rodiče i všichni ostatní,

4. června 2014 se budou konat od 17:00 hod třídní schůzky rodičů/ostatních budoucích prvňáčků. Na těchto třídních schůzkách dostanete k dispozici dotazník, o jehož vyplnění Vás poprosíme. Dotazníkem již tradičně spolek Patron zjišťuje nejen zájem o párovou výuku, ale i ochotu její zavedení u budoucích prvňáčků finančně podpořit. Proto se s ním můžete seznámit už před konáním třídních schůzek.

Poprosíme Vás o vyplnění a odevzdání dotazníku buď na třídních schůzkách, nebo v několika málo následujících dnech, nejlépe do 11. června 2014. Dotazník můžete následně donést na recepci školy - paní recepční mají připravenu složku pro párovou výuku, nebo jej můžete jako scan či prostou zprávu obsahující odpovědi na jednotlivé otázky zaslat na adresu: patron.parovavyuka2014(zavináč)zskunratice.cz.

Děkujeme Vám za důvěru i spolupráci,

Kateřina Círová, předsedkyně spolku Patron,

Alena Marková, Veronika Doležilová a Oto Potluka