DOTAZNÍKOVÁ ANKETA o párové výuce pro budoucí 3. ROČNÍK ve školním roce 2019/2020

V lednu 2019 probíhá dotazníková anketa o párové výuce pro budoucí třeťáčky ve školním roce 2019/2020. Vše potřebné naleznete níže.

Vážení rodiče a ostatní,

obracíme se na vás s dotazníkovou anketou k párové výuce pro budoucí třeťáčky v příštím školním roce 2019/2020.

Z vlastní zkušenosti z loňského roku už víte, že s organizací “párovky” začínáme právě na přelomu kalendářního roku. Po dohodě se školou opět využíváme ke zjištění vašeho zájmu o párovou výuku třídní schůzky, které se mají konat v úterý 8. ledna 2019. Jestliže máte i budoucího prvňáčka, vyčkejte prosím opět doby po zápisu dětí, kdy vás spolek a škola pozvou na rodičovskou kavárnu s tématem párové výuky a až poté bude spolek organizovat dotazníkovou anketu i pro budoucí první ročník.

Rádi bychom vás současně poprosili, abyste vyplnili a odevzdali dotazník v co nejvyšším počtu, protože při rozhodování školy o párové výuce rozhoduje nejen celková výše slíbených finančních prostředků v ročníku Vašeho dítěte/Vašich dětí, ale i počet rodičů v ročníku, kteří mají o “párovku” zájem i v příštím školním roce. Důležitý je proto názor každého z vás.

Dotazníkovou anketu organizujeme stejně jako v loňském roce:

Dotazník můžete vyplnit a odevzdat v průběhu třídních schůzek:

- třídní učitelé budou mít ve třídách připravené formuláře pro budoucí 3. ročník, ne pro jiný

- vyplněný dotazník prosím odevzdávejte na recepci školy, paní recepční mají připravené neprůhledné uzavíratelné desky.

Dotazník můžete vyplnit a předat spolku i mimo třídní schůzky:

- odevzdáním na recepci školy i mimo dobu třídních schůzek - paní recepční mají připravené neprůhledné uzavíratelné desky, nebo

- zasláním na e-mailovou adresu veronika.dolezil(zavinac)centrum.cz dotazníku jako scan/foto, jako „pdfsoubor“ s vyznačenými odpověďmi, nebo jako prostou zprávu s odpověďmi na otázky v dotazníku.

O předání vyplněného dotazníku, který jsme vám rozeslali e-mailem, prosíme nejlépe do 18. ledna 2019, abychom mohli anketu vyhodnotit a předat škole statistické údaje k rozhodnutí o (ne)pokračování párové výuky v příštím školním roce.

V případě jakékoli potřeby se, prosím, obracejte na spolek prostřednictvím e-mailové adresy: patron.parovavyuka2017(zavinac)zskunratice.cz. Jde o adresu, která zasílá vše obdržené na adresy rodičů, kteří se o zajištění párové výuky ze strany spolku starají.

Děkujeme Vám za pozornost, důvěru a spolupráci,

Lýdie Mazurová, předsedkyně spolku Patron

Alena Marková, Veronika Doležilová, za projekt párové výuky

ve spolupráci se ZŠ Kunratice

Příspěvek

Publikován: 28.12.2018

Naposled upraven: 29.12.2018

Vytvořil(a): Veronika Doležilová

Učitel naživo - exkurze - návštěva studentů

Nataša Mazáčová - Tým praxí

Akce Klubíku - Dílnička pro MŠ

akci zajišťuje D. Černá a někteří žáci 4.tříd

Rodičovská kavárna na téma Děti online … Děti v digitálním světě

Interaktivní seminář s diskuzí nad konkrétními problémy, se kterými se dnešní rodiče v digitální době setkávají při výchově svých dětí. Seminář nabízí pohled na úskalí výchovy digitálních dětí a povzbudí rodiče v jejich rodičovských kompetencích.

2.A Jóga pro děti

cvičení, relaxace, soustředění se

Pedagogické odpoledne

Společné ročníkové a oborové plánování, sdílení a vyhodnocování.

NÁJEM - DĚTI ZPÍVAJÍ A TANČÍ

Štěpánka Morcová - 722 604 929