Dotazníková anketa o párové výuce pro 2. ROČNÍK ve školním roce 2017/2018

Datum 2.1.2017
Dotazníková anketa o párové výuce pro 2. ROČNÍK ve školním roce 2017/2018

V lednu 2017 probíhá dotazníková anketa o párové výuce pro druháčky ve školním roce 2017/2018. Vše potřebné naleznete níže.

Vážení rodiče i všichni ostatní,

obracíme se na vás s dotazníkovou anketou k párové výuce pro budoucí druháčky v příštím školním roce 2017/2018.

Podle harmonogramu prací na přípravě párové výuky na příští školní rok, nebo pokud máte starší dítě ve 2. až 5. ročníku už víte, že se odlišuje organizace sbírky na párovou výuku právě jen pro budoucí prvňáčky tak, jak jste ji se spolkem absolvovali od června do září tohoto školního roku.

S rodiči/ostatními, jejichž děti už školu navštěvují, začínáme s organizací v podstatě na přelomu kalendářních roků. Po dohodě se školou využíváme ke zjištění vašeho zájmu o párovou výuku třídní schůzky, které se mají konat 5. ledna 2017.

Rádi bychom vás současně poprosili, abyste vyplnili a odevzdali dotazník v co nejvyšším počtu, protože při rozhodování školy o párové výuce rozhoduje nejen celková výše slíbených finančních prostředků v ročníku Vašeho dítěte/Vašich dětí, ale i počet rodičů v ročníku, kteří mají o “párovku” zájem i v příštím školním roce. Důležitý je proto názor každého z Vás.

Dotazníkovou anketu jsme letos zorganizovali následovně:

Dotazník můžete vyplnit a odevzdat v průběhu třídních schůzek:

- třídní učitelé budou mít ve třídách připravené formuláře pro budoucí 2. ročník

- vyplněný dotazník prosím odevzdávejte na recepci školy do připravené krabice - “urny”

Dotazník můžete vyplnit a předat spolku i mimo třídní schůzky:

- odevzdáním na recepci školy i mimo dobu třídních schůzek - paní recepční mají připravené neprůhledné uzavíratelné desky

- zasláním na e-mailovou adresu veronika.dolezil(zavinac)centrum.cz jako scan dotazníku, nebo jako prostou zprávu s odpověďmi na otázky v dotazníku

O předání vyplněného dotazníku prosíme nejlépe do 15. ledna 2017, abychom mohli do konce ledna anketu vyhodnotit a předat statistické údaje k rozhodnutí škole. Formulář dotazníku pro budoucí 2. ročník je přiložen.

V případě jakékoli potřeby se, prosím, obracejte na spolek prostřednictvím e-mailové adresy: patron.parovavyuka2016(zavinac)zskunratice.cz. Jde o adresu, která zasílá vše obdržené na adresy rodičů, kteří se o zajištění párové výuky ze strany spolku starají.

Děkujeme Vám za pozornost, důvěru a spolupráci,

Lýdie Mazurová, předsedkyně spolku Patron

Alena Marková, Veronika Doležilová a Oto Potluka, za projekt párové výuky