Rodičovská kavárna - vše co je potřeba vědět o párové výuce

Datum 15.4.2015
Rodičovská kavárna - vše co je potřeba vědět o párové výuce

Přijměte pozvání do Rodičovské kavárny s tématem párové výuky, která se koná dne 22.4.2015 od 18:00 hod ve školní jídelně.

Vážení a milí rodiče i všichni ostatní,

Vaše děti nastoupí v nastávajícím školním roce 2015/2016 do 1. třídy základní školy v Praze Kunraticích. Rádi bychom vás proto pozvali dne 22. dubna 2015 od 18: hod do Rodičovské kavárny, která se koná ve školní jídelně. Tématem našeho setkání bude párová výuka, což je společná iniciativa rodičů zaštítěná  "rodičovským" spolkem Patron a školy, která využívá i podpory projektu Pomáháme školám k úspěchu nadace The Kellner Family Foundation.

Využijte, prosím, této neformální možnosti se seznámit s touto ojedinělou formou výuky za pomocí dvou učitelů ve třídě. Přítomni budou rodiče současných prvňáčků, druháčků a možná i třeťáčků, u nichž párová výuka probíhá, jejich třídní i párové učitelky, vedení školy a samozřejmě představitelé spolku Patron.

Seznamte se také, prosím, s komplexní informací o párové výuce, která je obsažena v příloze. Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy i sdílet s Vámi Vaše názory, postoje či připomínky.

Aby se nám podařilo prostory školní jídelny lépe připravit podle počtu zájemců, dejte nám, prosím, vědět, zda byste za námi do kavárny "zaskočili", na e-mailovou adresu pí. Círové - předsedkyně spolku Patron: katerina.cirova@zskunratice.cz.

Děkujeme za pozornost i důvěru a těšíme se na setkání s Vámi,

Kateřina Círová, předsedkyně, spolek Patron,

Veronika DoležilováAlena Marková a Oto Potluka,