VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE

S nástupem od nového školního roku přijmeme VYCHOVATELKU / VYCHOVATELE ŠD ASITENTKU / ASISTENTA PEDAGOGA k individuálně integrovanému žákovi. Ve spolupráci s radnicí MČ Praha Kunratice hledáme KNIHOVNICI / KNIHOVNÍKA pro veřejnou knihovnu, která bude v dohledné době umístěna ve škole.

Pozice učitel | Pozice asistent | Pozice vychovatel | Pozice knihovník | Pozice kancelář školy a správa majetku | Pozice kuchařka, pomocná síla  | Pozice údržba a úklid školního areálu  | 

VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE

Ředitel ZŠ Kunratice, Praha - Fakultní škola a pilotní škola projektu "Pomáháme školám k úspěchu" vypisuje výběrové řízení na pozice VYCHOVATELKA ŠKOLNÍ DRUŽINY ASITENTKA / ASISTENT PEDAGOGA k individuálně integrovanému žákovi. Životopis s fotografií zašlete: vit.beran@zskunratice.cz. Nebo volejte na telefon: 724370813. Hledáme motivované kolegy, která práce s dětmi baví. Nástup od srpna 2017.

Ve spolupráci s radnicí MČ Praha Kunratice hledáme na plný pracovní úvazek KNIHOVNICI / KNIHOVNÍKA pro veřejnou knihovnu, která bude v dohledné době umístěna ve škole a spojena se školní knihovnou. Zkušenost z knihoven zařazených do sítě Městských knihoven a kniohovnické vzdělání výhodou.

Informace poskytnou: asistentka vedení školy Ing. Gabriela Nováková - gabriela.novakova@zskunratice.cz; telefon: 261 097 207, mobil: 607 296 691 nebo ředitel školy Mgr. Ing. Vít Beran - mobil: 724 370 813, e-mail: vit.beran@zskunratice.cz. U pozic do školní jídelny kontaktujte, prosím, paní vedoucí školní jídelny Marii Polívkovou - mobil: 724 369 890, e-mail: marie.polivkova@zskunratice.cz a informace o pozicích na provozním úseku školy Vám podá vedoucí provozního úseku školy a hospodářka školy paní Renata Lukešová - mobil: 723 471 727, e-mail: renata.lukesova@zskunratice.cz. Těšíme se na spolupráci a Vámi.

Přiložené soubory:

Příspěvek

Publikován: 9.8.2012

Naposled upraven: 25.7.2017

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí