VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE

S nástupem od srpna 2018 přijmeme UČITELE/KU nejlépe v aprobační kombinaci s NĚMECKÝM, ANGLICKÝM nebo ČESKÝM JAZYKEM a HUDEBNÍ VÝCHOVOU a dále VYCHOVATELE/KU do školní družiny. Současně přijmeme na plný pracovní poměr z důvodu odchodu do důchodu a dlouhodobé nemoci KUCHAŘE/KU, POMOCNOU SÍLU (obě pozice nástup ihned) do ŠJ a DOMOVNÍKA-ÚDRŽBÁŘE-ZAHRADNÍKA (nástup od srpna). 

Pozice učitel | Pozice asistent | Pozice vychovatel | Pozice knihovník | Pozice kancelář školy a správa majetku | Pozice kuchařka, pomocná síla  | Pozice údržba a úklid školního areálu  | 

VOLNÁ MÍSTA v ZŠ KUNRATICE

Ředitel ZŠ Kunratice, Praha - Fakultní škola a pilotní škola projektu "Pomáháme školám k úspěchu" s nástupem od srpna 2018 přijme UČITELE/KU nejlépe v aprobační kombinaci s NĚMECKÝM, ANGLICKÝM nebo ČESKÝM JAZYKEM a HUDEBNÍ VÝCHOVOU a dále VYCHOVATELE/KU do školní družiny. Současně přijmeme na plný pracovní poměr z důvodu odchodu do důchodu a dlouhodobé nemoci KUCHAŘE/KU, POMOCNOU SÍLU (obě pozice nástup ihned) do ŠJ a DOMOVNÍKA-ÚDRŽBÁŘE-ZAHRADNÍKA (nástup od srpna).

Prosím, zašlete nám svůj pracovní životopis s fotografií.

Informace poskytnou: asistentka vedení školy Ing. Gabriela Nováková - gabriela.novakova@zskunratice.cz; telefon: 261 097 207, mobil: 607 296 691 nebo ředitel školy Mgr. Ing. Vít Beran - mobil: 724 370 813, e-mail: vit.beran@zskunratice.cz. U pozic do školní jídelny kontaktujte, prosím, paní vedoucí školní jídelny Marii Polívkovou - mobil: 724 369 890, e-mail: marie.polivkova@zskunratice.cz a informace o pozicích na provozním úseku školy Vám podá vedoucí provozního úseku školy a hospodářka školy paní Renata Lukešová - mobil: 723 471 727, e-mail: renata.lukesova@zskunratice.cz.

Hledáme motivovaného kolegu/yni, kterého/kterou práce ve škole baví. Těšíme se na spolupráci a Vámi.

Příspěvek

Publikován: 9.8.2012

Naposled upraven: 12.5.2018

Vytvořil(a): Vít Beran

Kalendář akcí
Po
28.5.Všechny akce »