Informace k prvnímu školnímu týdnu

Publikoval Jakub Zvěřina
Datum 3.9.2018
Informace k prvnímu školnímu týdnu

pondělí 3.9. (8:00 - 8:45)

úterý 4.9. (8:00 - 12:35)

středa 5.9. (8:00 - 13:00)

čtvrtek a pátek dle rozvrhu

Milí žáci 6.A!

Pro ty, kteří jsou již zvědaví, jak bude probíhat první školní týden, jsme připravili několik důležitých informací:

V pondělí 3.9.

- se sejdeme v multifunkční učebně v 8 hodin. ( Projdete hlavním vchodem, dáte se rovně až na konec chodby, u boxovacího pytle se dáte doleva, projdete až na konec chodby a jste tam :-) Případně se zeptejte paní recepční Buršové a ráda vás navede)

- seznámíte se s novými třídními učiteli a novými spolužáky

- dostanete několik důležitých dokumentů pro rodiče, přineste si proto desky ( stačí papírové)

- vyučování první den končí v 8:45 hodin

- obědy se vydávají ve školní jídelně od 10 do 12 hodin

V úterý 4.9.

- se sejdeme v multifunkční učebně v 8 hodin

- v průběhu dne se budeme věnovat třídním aktivitám

- dostanete učebnice a klíčky od skříněk, přineste si proto školní aktovku ( tak se říkalo tašce do školy)

- odevzdáte Potvrzení o zdravotní způsobilosti, Přihlášku na nepovinné předměty, Souhlas se školní akci Festival vědy,  generální souhlas a katalogový list (které jste dostali v pondělí)

- vyučování v úterý končí v 12:35 hodin

Ve středu 5.9.

- se sejdeme v multifunkční učebně v 8 hodin

-  navštívíme festival vědy

- návrat ke škole a konec vyučování v 13 hodin

Ve čtvrtek 6.9. a pátek 7.9.

- vyčování dle platného rozvrhu

Ve čtvrtek 7.9. srdečně zveme vaše rodiče na třídní schůzky od 18:15 v multifunkční učebně, kde se dozví informace k adaptačnímu výjezdu (10.9. - 14.9. ve Střelškých Hošticích)