Výlet do Tropical Island - F.A.Q.

Publikoval Jakub Zvěřina
Datum 13.12.2019
Výlet do Tropical Island - F.A.Q.

Doplňující i základní informace k výletu do Tropical Islands v Německu.

ČÍSLO AKCE /specifický symbol/: 201935 CENA: 2000 Kč

Co nás čeká?

Odjezd v pondělí 16.12., v 8:10 přijede autobus, sraz v 7:30.

V pondělí se sejdeme v 7:30 na recepci školy a přesuneme se do učebny fyziky, kde si přichystáme karimatku, spacák a tašku s učením na úterý, abychom po návratu v ranních hodinách mohli jít rychle spát.

U odjezdu proběhne kontrola cestovních dokladů - k účasti na akci je bezpodmínečně nutné mít platný pas ( cestovní průkaz).
Dále sebou vezměte kopii či originál průkazu zdravotní pojišťovny a potvrzení o bezinfekčnosti ( je možné podepsat u odjezdu).

Zastávka v Drážďanech

Protože je to po cestě, prohlédneme si společně krátce historické centrum Drážďan.

Návštěva Tropical Islands

V areálu Tropical Island strávíme přibližně osm hodin, čeká nás spousta zajímavých atrakcí ( Laguna, Deštný prales, Tobogány, Tropická vesnice ... ). Žáci budou mít na ruce čip, který umožňuje provádět bezhotovostní platby v rámci areálu. Tato útrata neumožňuje utratit částu vyšší než 35 Euro, větší kapesné tedy ani nebudou moci utratit.

Návrat do Prahy a do školy

Po návratu do Čech, do Prahy a do školy v ranních hodinách přespíme v učebně fyziky.
Na akci navazuje školní výuka, 3.-4. vyučovací hodinu projekt Čteme si navzájem. ( na úterý si připravte tašku s učením, necháte ji v učebně fyziky).