Omezení autobusových spojů ze Šeberova a Hrnčíř

Datum 13.9.2022
Omezení autobusových spojů ze Šeberova a Hrnčíř

Milí žáci, Vážení rodiče, kolegyně a kolegové, přeposílám informaci od paní starostky Šeberova Ing. Petry Venturové. Zpráva je určena především našim žákům, kteří bydlí v Šeberově a Hrnčířích. Od 30.5. do 30.6., pondělí až pátek místo linky 165 bude jezdit linka číslo 276. Na ranní vyučování od 7:10 a z odpoledního vyučování se budou muset děti dostat domů po své ose. Linka 165 pojede po Kunratické spojce a bude mít zastávku Na Proutcích, kde mohou děti přejít na druhou stranu a pokračovat linkou 326 nebo 327. Pěkný den. Vít Beran

Připojuji email paní starostky MČ Praha Šeberov – podrobně na webu MČ – Omezení dopravy na ul. K Hrnčířům | Aktuality | Městská část Praha Šeberov (seberov.cz):

Dobrý den,
v příloze posílám jízdní řád školního autobusu, který bude jezdit od 30.5. do 30.6., pondělí až pátek.

Autobus bude mít číslo 276. Na ranní vyučování od 7:10 a z odpoledního vyučování se budou muset děti dostat domů po své ose. Linka 165 pojede po Kunratické spojce a bude mít zastávku Na Proutcích, kde mohou děti přejít na druhou stranu a pokračovat linkou 326 nebo 327.

Zřízení školní linky je benefit navíc, který není nikde povinnost zřídit, přesto jsme udělali maximum a zajistili školní autobus ráno.

První nástupní zastávka je v Hrnčířích u kostela (POZOR není to klasická zastávka na hlavní), dříve tam byla točna autobusu 226.

Dále pojede linka po trase autobusů a bude mít zastávky: Hrnčířský hřbitov (7:19), Šeberov (7:26), V Ladech (7:27), Pod Vsí (7:28), V Ladech (7:29), Šeberov (7:30) a Kunratická škola (7:40).

Z první zastávky autobus bude odjíždět v 7:18.

Ve všech zastávkách mohou nastupovat děti do ZŠ Šeberov a ZŠ Kunratice.

Děti ze ZŠ Šeberov vystoupí na zastávce V Ladech.

Autobus potom bude pokračovat po své trase až do zastávky ZŠ Kunratice.

Odpolední spoj pojede ze zastávky V Ladech ve 14:00 a odveze děti po trase V Ladech, Pod Vsí, V Ladech, Šeberov, Hrnčířský hřbitov, Hrnčíře zpět do zastávky u hrnčířského kostela.

V týdnu 20.-24.6. autobus NEPOJEDE do Kunratic a bude končit zastávkou V Ladech, kde vystoupí děti do ZŠ Šeberov.

Pokud by vám nebylo něco zřetelné nebo jste potřebovali upřesnit, volejte nebo pište.
Prosím o přeposlání VŠEM rodičům dětí, které chodí do vaší školy z naší MČ.

Předem děkuji

Ing. Petra Venturová, starostka MČ Praha Šeberov