Návštěva divadla 18. 11.

Publikoval Tom Tychtl
Datum 17.11.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

v čtvrtek 18. 11. se podíváme do divadla Minor na představení Hon na jednorožce. Naskytla se nám jedinečná příležitost, poněvadž se narychlo uvolnilo místo, a my jsme se rozhodli této situace využít. Představení v divadle Minor se totiž musí rezervovat poměrně dost dopředu, my to takto můžeme "obejít" :-) Navíc se představení dotýká tématu 17. listopadu. Jsme si vědomi, že je tento program vyhlášen nahonem, ale věříme, že chápete důvody, které nás k tomu vedly a že nás podpoříte :-)

V příloze naleznete informace a souhlas s účastí žáků na divadelním představení, který musí žáci ve čtvrtek před odjezdem odevzdat třídnímu učiteli. Žáci tento papír dostali v úterý do rukou, měli byste jej tedy mít doma. Pokud ho nemáte, můžete si jej zde stáhnout a vytisknout.

Zde je shrnutí nejdůležitějších informací:

Začátek: 8:00 sraz před školou

Konec: 12:30 před školou

S sebou: respirátor, podepsaný souhlas, svačina, lítačka či lístky na MHD, 160,- na vstupné, potvrzení o očkování či prodělaném covidu (potažmo platný výsledek PCR testu, pokud máte)

Před odjezdem budeme žáky, kteří nejsou očkovaní, nejsou ve lhůtě prodělaného covidu, nebo nemají platný PCR test, testovat antigenním testem ve škole. Je to jedna z podmínek návštěvy představení.
Pokud by byl nějaký problém z vaší strany, napište na e-mail tom.tychtl@zskunratice.cz a něco vymyslíme ;-)

Moc se na zítřek těšíme a věříme, že to pro nás bude nejen kulturní, ale i přínosný zážitek.

Za třídní 7.B
Tom Tychtl, Tomáš Titěra a Kamila Prousková