Info k odjezdu na adaptační kurz

Info k odjezdu na adaptační kurz

Odjezdové informace k adaptačnímu kurzu 6. ročníků ve Střelských Hošticích

Pondělí dopoledne:

• V pondělí 7.9. zahájíme vyučování až v 9:00. Žáci dorazí se zabalenými zavazadly, která ponechají ve třídě. Dopoledne strávíme posledním dnem třídy.
  • Ti, co chodí na obědy do jídelny, mají pondělní oběd přihlášen (všichni menu 2). Obědy od úterý do pátku máme všichni odhlášeny. Žákům, kteří do jídelny nechodí, prosím oběd zabalte.

Odjezd:

• Do Střelských Hoštic budeme odjíždět pronajatým autobusem ve 13:00 od školy. Žáci budou mít v autobuse nasazeny roušky. Prosíme, zabalte dětem na cestu svačinu.

Dokumentace:

• V dokumentech níže přihládáme přihlášku včetně všech informací k pobytu - dorazilo mailem od paní zástupkyně Kopáčové a také jsme dětem ve škole rozdávali, tak jen pro jistotu :)
  • Prosíme, několik z Vás ještě nedoručilo potvrzení o zdravotní způsobilosti. Pošlete buď po dětech v pondělí ráno, nebo zanechte během dne na recepci školy, ať nám dokumenty předají.
  • Po dětech také pošlete vyplněné a podepsané prohlášení, které jsme rozdávali na třídních schůzkách (je přiloženo). Na prohlášení uveďte pondělní datum.

Děkujeme za spolupráci, přejeme hezký víkend a těšíme se!

TU TT + TT