Microsoft Teams - jak na to?

Publikoval Radek Ivanov, Vít Beran
Datum 4.10.2020
Microsoft Teams - jak na to?

Vzhledem k posledním událostem tykajících se výuky na dálku je užitečné se naučit pracovat s aplikacemi, které nám vše usnadní. Smyslem této stránky je poskytnout ucelené praktické informace, zdroje a kontakty, které Vám mohou pomoci při výuce na dálku. ZŠ Kunratice využívá cloudové služby Microsoft ve všech třídách a ve všech předmětech.

Stručně a rychle

Distanční vzdělávání pomocí Office 365: od zřízení až po výuku on-line

Seznamte se s novinkami aplikací, které ve škole využíváme. Microsfot teams mají řadu novinek a nejen ony. Někdy ukázka vydá za tisíc slov. Podívejte se na naše praktické ukázky toho, jak můžete Microsoft Teams k distančnímu vzdělávání využívat.

Chcete začít? Projděte návodná videa pro učitele i studenty, stáhněte si příručku Teams či zřízení Office 365 nebo se podívejte na některý s natočených webinářů, tzv. Večerních univerzit. Veškeré naše aktivity naleznete na aka.ms/skolstvi.