ZŠ Kunratice - VÝUKA NA DÁLKU 2. – dotazník prosíme vyplnit do 24. června 2020

Datum 14.6.2020
ZŠ Kunratice - VÝUKA NA DÁLKU 2. – dotazník prosíme vyplnit do 24. června 2020

Vážení rodiče, milá děvčata, chlapci, cílem dotazníku je zmapovat domácí výuku, její dopad na učení dětí a Vaše případné návrhy na její zkvalitnění. I pro nás ve škole se jedná o novou zkušenost, a proto budeme rádi, když více porozumíme tomu, jak se dětem pracuje doma.
O vyplnění podobného dotazníku jsme Vás požádali v dubnu a nyní chceme udělat porovnání po, v historii prvním online obdobím, kdy více jak na 3 měsíce byly uzavřeny školy a nemohla probíhat prezenční výuka. Děkujeme.

Rádi bychom podchytili to, co se ve výuce na dálku daří. Chceme společně s Vámi hledat možnosti, co a jak by šlo případně řešit jinak. Proto v dotazníku uvítáme i Vaše popsané návrhy, jak by konkrétně šlo to či ono, řešit jinak. Nezapomeňme, že musíme vycházet z možností, které nám Vláda nouzovým stavem vymezila.

Prosím, pokud je to možné, vyplňujte dotazník společně s dítětem.

Dotazník je adresný, a proto jej vyplňujte za každé Vaše dítě, které navštěvuje ZŠ Kunratice samostatně. S výsledky šetření bude pracovat jak vedení školy, tak zejména i třídní učitelé.

Na konci šetření se zaměříme na to, jak vyhodnocujete možnost zařazení dětí do školních skupin a dalších forem dobrovolné docházky.

Dotazník se Vám otevře z e-mailu Vašeho dítěte
nebo po zadání jména – školní e-mailová adresa a hesla – jedinečného hesla do školní e-pošty
nebo ZDE
a následně musíte vyplnit přihlašovací údaje Vašeho dítete, našeho žáka.

Prosíme o vyplnění dotazníku do středy 24.6.2020 do 20:00.

Po vyplnění nezapomeňte dotazník ODESLAT. Návod jak se přihlásit naleznete pod textem nebo ZDE.

Velmi si Vážíme toho, že dotazník vyplníte. Děkujeme.

Za redakční tým Mgr. Ing. Vít Beran, ředitel školy