Druhý parlamentní víkend ve škole - 7. - 8.12.2019

Datum 12.2.2020
Druhý parlamentní víkend ve škole - 7. - 8.12.2019

Milí žáci naší školy, předsedové a místopředsedové tříd, členové stravovacího výboru, EKO parlamentníci, všichni, komu není lhostejné, co se ve škole děje … srdečně vás zveme, už na druhé parlamentní přespávání.

Kdy: Tato akce bude probíhat o víkendu 7. a 8. prosince 2019
V kolik: Sraz v sobotu v 09:00 ráno před hlavním vchodem do budovy školy
Konec akce: v neděli v cca 11:30
Co s sebou: Spacák, polštář, karimatka, kapesné na večeři (cca 200,- Kč – vyúčtujeme podle skutečnosti) a jídlo na piknik – pirátskou hostinu (malou svačinku), hygienické potřeby, hrnek, lžičku, psací potřeby, blok, šátek

Co budeme dělat:

Budeme vyhodnocovat anketu, jejíž cílem bylo zjistit, co by chtěli žáci ve škole změnit. Budeme promýšlet, jakou funkci ve škole má školní parlament a jak by měl fungovat. Budeme se zabývat jídelníčkem ve školní jídelně. Budeme se radit i jak se nám ve škole učí a co udělat pro to, aby se ve škole pracovalo lépe.
Samozřejmě si užijeme zábavu a legraci s kamarády. Celý víkend nebude přece jen o povinnostech ale i o zábavě.

Za vedení parlamentu a další pomocníky: Daniela Vávrová, Ema Tichá, Vivien Töre, Saša Mašínová a David Nezkusil
Za pedagogy školy: Kateřina Matoušová, Veronika Valínová a Vít Beran