Vítáme vás, šesťáci!

Publikoval Jakub Holec
Datum 31.8.2021
Vítáme vás, šesťáci!

Úvodní informace k začátku školního roku.

Milí žáci 6.C, vážení rodiče,

vítáme vás na druhém stupni! V tomto prvním příspěvku vám jakožto vaši noví třídní učitelé přinášíme informace k prvnímu týdnu a začátku školního roku.

Naše třída je umístěná v bloku B v 1. patře (mezi kuchyňkou a hudebnou). Zde se budeme scházet od středy do pátku, kdy nás čekají dny třídy. V nich se budeme snažit se maximálně poznat, přitom budeme chodit hodně ven.

Co nás v prvním týdnu čeká?

Středa 1.9.

• 8:00 sraz v naší třídě.
  • Na úvod se seznámíme, řekneme si nejdůležitější informace na první týden, rozdáme si klíčky od skříněk?
  • V 9:30 skončíme, od 10:00 do 13:00 se budou v jídelně vydávat obědy. Jste přihlášeni?

Čtvrtek 2.9. a pátek 3.9.

• Sraz v naší třídě, oba dny spolu budeme trávit od 8:00 do 12:50.
  • Vzájemně se budeme poznávat, budeme pobývat co nejvíce venku v přírodě, třeba si uděláme i nějaký ten piknik.
  • Seznámíme se se školním řádem, pravidly pro používání IT vybavení a využíváním online nástrojů (Web školy, ŠkolaOnline, Microsoft Teams).
  • Řekneme si více k adaptačnímu kurzu a k dalším akcím, které nás společně čekají.

Nahldnout můžete také do uvítacího dopisu dole v příloze. Kromě dopisu tam najdete i seznam a termíny akcí, které nás v tomto školním roce čekají.