Týden sportů 5. ročníků

Datum 17.6.2017
Týden sportů 5. ročníků

Stříbrný rybník u Hradce Králové 19. - 23.6. 2017

Srdečně zveme všechny rodiče a žáky 5. tříd na slavnostní udílení titulů Bakalář z Kunratic (Brk.)

v pondělí 26.6.2017 v 17.00 hod. v aule školy.

Organizační pokyny týden sportů, turistiky a objevů

Termín konání: 19. 6. - 23. 6. 2017

Místo konání:   Autokemp Stříbrný rybník P.O.Box 42, Malšova Lhota 500 09, Hradec Králové

Sraz: ulice Za Parkem v 8:30 hod (u areálu školy). Prosím, parkujte pouze na parkovacích stáních. Ne přímo v ulici Za Parkem. Umožněte volný manipulační prostor autobusům.

Odjezd: v 9:00 hod

Návrat: k areálu školy v 16:00 23.6.2017 (pokud nastane změna, bude čas vyvěšen na dveřích školy). Odjezd z areálu po obědě.

PROSÍM, zkontrolujte, že mají Vaše děti zaplacenu zálohu i doplatek Úhrada hotovostně na pokladnu školy nebo bezhotovostně přes účet školy, č.ú. 2016970000/6000, variabilní symbol žáka - najdete ve Školní knížce, specifický symbol: 201713, zpráva pro příjemce: příjmení a jméno účastníka

Další informace:

1. Při odjezdu prosím odevzdat:

-              kopii průkazu zdravotní pojišťovny

-              potvrzení o bezinfekčnosti

-              léky, které dítě pravidelně užívá (přehled a dávkování potvrzeno lékařem)

2. Prosím, podpořte své děti k tomu, aby si balily samy. Pouze jim poraďte, co a jak věci do kufru uložit. Vaše dítě si tak snáze zapamatuje, co s sebou má a balení na cestu zpět bude tak pro něj jednodušší.

3. Nedávejte s sebou dětem cenné věci (velké kapesné, mobil, laptop apod.).

Sledujte fotogalerii třídy, fotky z akce budou vyvěšeny.

Oblečení a obuv

nepromokavou bundu nebo pláštěnku, sportovní pohodlné oblečení přiměřeně počasí (nezapomeňte i teplejší variantu). Nepromokavé boty. Počet oblečení prosím volte s ohledem na zvýšenou spotřebu během sportovních aktivit a celodenního programu.

Hygienické potřeby

ručník, hygienické potřeby (mýdlo, šampón), kapesníky, krém na obličej, opalovací krém, repelent, šátek

Osobní léky v podepsaném sáčku s rozpisem. Nutný je souhlas lékaře na všechny konkrétní léky. Potravinové doplňky nesmíme dětem podávat.

Další potřeby

rozečtenou knížku, baterku, psací potřeby (pero a pastelky), nůžky, blok, láhev na pití podepsanou, malý batůžek na výlety, společenská hra (karty, pexeso apod), látkový sáček na špinavé prádlo, napsaný seznam věcí. Bílou pastelku NUTNÉ!!!!!

Na cestu

Oblečení dle počasí, malý batůžek se svačinou a pitím, igelitový sáček na případnou nevolnost, přezutí do objektu.

Nezapomeňte, že prášky proti nevolnosti se musí dát dítěti až 30 minut před odjezdem.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Dětem, které nejedou, je zajištěn náhradní program ve škole. Účast povinná.

Sraz v 8.00 hod. na recepci školy. Celý týden do 11.45 hod. Napište si do školní knížky.

Program bude upřesněn v pondělí ve škole.