41. týden ZMĚNA

41. týden ZMĚNA

8. - 12. 6.

PONDĚLÍ - Obhajoby bakalářských prací, přijďte na 8:45, dobře oblečeni, k ruce bakalářku, radši flashku s prezentací, něco na chuť pro spolužáky a komisi. Rovnou jděte do třídy, ve které budete obhajovat. VŠEM PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!

Konec obhajob cca 11:40, prosím, zapište do ŽK odpadlé hodiny.

 

ÚTERÝ - výuka podle rozvrhu

 

STŘEDA - místo slohu VV: výroba čepic na dekorování (mějte pravítko, tužku, nůžky, lepidlo).

 

ČTVRTEK -  Přineste tašku na výkresy, rozdáme si je! Odpoledne jste všichni zváni na slavnostní dekorování Bakalářů z Kunratic v 17:00 v aule. Žáci, my se sejdeme ve třídě již v 16:40! V příloze si můžete stáhnout pozvánku.

 

PÁTEK -  Předání daru Run&help, dopravní hřiště - v 11:20 půjdeme společně na oběd, pak odcházíme na autobus. Vezměte si s sebou helmu, sportovní boty! Výuka bude probíhat venku. Návrat ke škole v cca 14:00.

 

Připomínám platby týdnu sportů, 3000,-.               TENTO TÝDEN SBĚR!                     Vracíme knížky do knihovny!!! Poslední týden je už knihovna zavřená!

Soubory ke stažení