Přijatí žáci do ŠD KLUBÍK – školní rok 2021/2022

Datum 31.8.2021
Přijatí žáci do ŠD KLUBÍK – školní rok 2021/2022

Vážení rodiče,
není mnoho škol, které mají družinu i pro čtvrťáky, jako my. Bohužel, vzhledem k současné epidemiologické situaci, kapacitním a provozním omezením nemůže škola vyhovět všem zájemcům přihlášeným do ŠD - Klubíku. Z důvodu většího počtu zájemců, než je kapacita ŠD - Klubíku, bylo o přijetí žáků losováno, dle doporučení úřadu naší městské části a Veřejného ochránce práv.

Losování proběhlo za účasti předsedy Školské rady pana Ladislava Krále, zástupkyně ředitele Jitky Kopáčové, vychovatelky ŠD - Klubíku Daniely Černé a zástupce ředitele Michala Střítezského, zapisovatele, v úterý 31.8.2021 v 7:30 hodin v kanceláři zástupkyně ředitele.

• Celkem přijato 55 přihlášek (do 29. 6. 2021). Vyřazena 1 přihláška z důvodu odevzdání přihlášky po termínu (30. 8. 2021)
  • Do osudí vloženo 55 přihlášek. 40 přihlášek bylo vylosováno k přijetí do ŠD Klubíku. Losovalo se po jednotlivých třídách, každá zvlášť. Z důvodu zachování homogenity kolektivů v rámci covidových opatření a umožnění rovné příležitosti byl stanoven poměr pro losování v jednotlivých třídách: IV.A (24 přihlášek = 14 vylosováno), IV.B (19 přihlášek = 14 vylosováno), IV.C (12 přihlášek = 12 vylosováno).
Pro případné zájemce, tedy pouze pro děti, které nebyly do ŠD – Klubíku na základě losování přijaty, máme připravenou alternativní nabídku – možnost docházení do Školního klubu, který je určen pro žáky od 5.tříd a řídí se pravidly Školního klubu. Provoz Školního klubu se řídí Řádem Školní družiny a Školního klubu ZŠ Kunratice, kapitola 7 - Provoz Školního klubu. Toto bude řešit individuálně zástupkyně Jitka Kopáčová s rodiči nepřijatých dětí.
Zápis z losování je na vyžádání k nahlédnutí v kanceláři školy.

Seznam přijatých žáků:

IV. A