Skupinka Ivy Peštové WEEK 36 HOMESCHOOLING - Domácí výuka

Datum 23.4.2020
Skupinka Ivy Peštové WEEK 36 HOMESCHOOLING - Domácí výuka

Dear kids,

How are you? I am great.

Moc Vám všem děkuji za příběhy z farmy, které jste napsali. Dostala jsem i velmi pěkná videa. Dobrá práce.

Tento týden se naučíme vyjádřit v angličtině naše přání - co bychom rádi dělali, co bychom rádi jedli, pili… Také si každý vytvoříte narozeninovou pozvánku, ve které pozvete své kamarády na oslavu.

Odpovědi na tvé otázky:

Co mám teď udělat?

Pečlivě si pročti prezentaci.

Kde prezentaci najdu?

V TEAMS ve složce English 3.C / soubory / Week 36_Týden 36 / Vysvětlení látky WOULD  LIKE…

Co mám s prezentací udělat?

Stáhni si prezentaci do svého počítače a pokus se soustředit na správnou výslovnost – klikni na reproduktor u vět a opakuj, dokud ti to nepůjde hravě vyslovit (pro někoho je totiž docela těžké vyslovit „would you like…“

Mám ještě nějaký úkol?

Na posledním listu prezentace je seznam cvičení, která bys měl/měla vypracovat před naším videohovorem.

Kdy budeme mít videohovor?

V úterý 28. dubna v 11 hodin

Co mám mít na videohovor přichystáno?

• Activity book s vypracovanými cvičeními
  • An erasable pen (mazací pero) or a pencil
  • Vytisknutý dokument INVITATION_POZVÁNKA (Děti si pouze přečtou první cvičení. Ostatní cvičení, prosím, nedělat)

Pokud nemůžete tisknout, dejte mně vědět emailem nejpozději v pondělí ve 12 hodin. Mohu Vám vytištěný dokument přichystat ve škole k vyzvednutí na recepci.

Děti, těším se na Vás všechny v úterý 28. dubna v 11.00 hodin v Teams.

(V kalendáři klikni na JOIN (připojit se)).

Keep up the good work!

Your teacher Iva