MAY - KVĚTEN

Publikoval Iva Peštová
Datum 4.7.2019
MAY - KVĚTEN

Týden 37-38 (May 6-17 / 6. – 17. květen)

Minulý týden jsme se začali věnovat nové kategorii (My face – Můj obličej). Novou slovní zásobu jsme trénovali hrami a písničkou. Aby bylo naše učení zábavnější a pro děti atraktivnější, nestačila nám slovní zásoba nabízená v učebnici. Děti dostaly slovníčky s rozšířenou slovní zásobou částí obličeje (pokud děti nemají v portfoliu, prosím, stáhněte si zde na stránkách a vytiskněte).

Tento týden (týden 38) budeme dále trénovat novou slovní zásobu, budeme kreslit příšerky, které si budeme společně popisovat.

Doplnila jsem dokument "Co už umím?" (viz složka Anglický jazyk). Procvičujte, prosím, s dětmi podle knížky, pracovního sešitu (Activity book), slovníčků a pracovních listů, které jsou vložené v portfoliu.