2ABC March/April Homework 27/03-03/ 04 Bod číslo 7

Publikoval Petra Wernischová
Datum 29.3.2020
2ABC March/April  Homework 27/03-03/ 04 Bod číslo 7

Hello everyone! Ahoj všichni!

Summary= Shrnutí=sumář prvních dvou týdnů. Můžeš si jednotlivé body/ čísla  odfajfknout, jestli se ti je podařilo splnit :))

1. Díky všem, kdo splnili doporučené nebo i dobrovolné úkoly z minulých týdnů a procvičovali i  v online prostředí, to jsou ty  modré odkazy.

2. Díky všem, kdo si vedou slovníček a nová slovíčka zapisují,  Také těm, kteří  pracovní listy z minulého týdne  vkládají do jedné složky, aby po  návratu do školy dostali plno hvězdiček a stali se dalšími FIVE STAR STUDENT:)  Pokud si je nemůžete vytisknout, vůbec nevadí. Dám Vám je, až se uvidíme ve škole, a domluvíme se na termínu jejich vypracování.

3.Díky všem, kdo dopsali Alphabetbook a dále si abecedu a hláskování/spelování  procvičují jakkoli dle inspirací z minulého týdne/ alphabet domino, crosswords, hádání písmenek, společný poslech písniček z příspěvku Alphabet Book, kde je i návod, jak s Alphabetbookem pracovat

zde  příspěvek Alphabetbook

4. Díky všem, kdo mi postupně  posílají výsledky z LMS systému Lekce 1-8, Každý pracuje vlastním tempem, není kam pospíchat.

5. Někteří ještě do LMS systému učebnice nejsou přihlášeni, díky i jim, že se o to pokusí, a omlouvám se,

návod je aktualizován zde

6. Inspiraci na příští týden zveřejním až v pondělí v tomto příspěvku, teď  o víkendu si odpočiňte a kdyby se Vám po angličtině  přece jen stýskalo a měli již vše předešlé splněné,  projděte si písničky a příběhy mých předešlých příspěvků, na které třeba nebylo vždy tolik času, kolik bychom si přáli.

Nebo jděte na stránku

a tam máte v první části  inspiraci na online prostředí procvičování AJ pro první stupeň.

Ale raději odpočívejte a užívejte sluníčka/ Enjoy the sunny days

7. Inspirace na další  týden:

Revision/ Opakování:

Pokračuj v nápadech z výuky na dálku z minulých týdnů, domácí práce máte dost nejen v AJ, tak ať máte čas vše postupně dodělat..:)

Procházej postupně a vlastním tempem slovíčka ze slovníčku ke stažení zde

Good luck

your