Školní klub opět v plném provozu, odevzdávejte přihlášky

Publikoval Věra Hrušková
Datum 31.3.2019
Školní klub opět v plném provozu, odevzdávejte přihlášky

Chlapci a děvčata, vážení rodiče. I desátý rok, tedy i ve školním roce 2018/2019 můžete opět navštěvovat Školní klub, který bude otevřen od pondělí do pátku od 12:00 do 18:00 hodin. Klub je určen pro děti od 5. - 9. tříd. Přijďte se podívat do Klubu i vy rodiče, třeba až půjdete na třídní schůzky nebo navštivte naše webové stránky. Na všechny se těší vedoucí Školního klubu paní Věra Hrušková.

Milí žáci, Vážení rodiče, návštěva Školního klubu je zpoplatněna částkou 300,- Kč za rok. Vybrané prostředky jsou použity na nákup her, zajištění některých programů a podobně. Prosíme rodiče, aby celoroční registrační poplatek zaplatili co nejdříve, nejpozději však do pondělí 17.12.2018. Děkuji. Věra Hrušková