Přijatí žáci do ŠD KLUBÍK - školní rok 2020/2021

Datum 11.9.2020
Přijatí žáci do ŠD KLUBÍK - školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,
není mnoho škol, které mají družinu i pro čtvrťáky, jako my. Bohužel, vzhledem k současné epidemiologické situaci, kapacitním a provozním omezením nemůže škola vyhovět všem zájemcům přihlášeným do ŠD - Klubíku k 7.9.2020. Z důvodu většího počtu zájemců, než je kapacita ŠD - Klubíku, bylo o přijetí žáků losováno, dle doporučení úřadu Veřejného ochránce práv.

Losování proběhlo za účasti předsedy Školské rady pana Ladislava Krále, zástupkyně ředitele Jitky Kopáčové, vychovatelky ŠD - Klubíku Daniely Černé v pátek 11. 9.2020 v 7:30 hodin v kanceláři zástupkyně ředitele. Zápis provedla paní Simona Křižáková.

Celkem bylo přijato 65 přihlášek. Šest přihlášek bylo vyřazeno z důvodu nezaplacení poplatků za ŠD ve školním roce 2019/2020. Jedna přihláška byla vyřazena z důvodu zrušení žádosti o přijetí ze strany rodičů. Do osudí bylo vloženo 58 přihlášek. Vylosováno bylo 40 dětí, které jsou přijaty do ŠD - Klubíku.

Pro případné zájemce, tedy pouze pro děti, které nebyly do ŠD – Klubíku na základě losování přijaty, máme připravenou alternativní nabídku – možnost docházení do Školního klubu, který je určen pro žáky od 5.tříd a řídí se pravidly Školního klubu. Provoz Školního klubu se řídí Řádem Školní družiny a Školního klubu ZŠ Kunratice, kapitola 7 - Provoz Školního klubu. Toto bude řešit individuálně zástupkyně Jitka Kopáčová s rodiči nepřijatých dětí.

Zápis z losování je na vyžádání k nahlédnutí v kanceláři školy.

Seznam přijatých žáků:

Samuel Vodička, 4.A