Publikoval Zoja Zlonická, Jana Laštovičková
Datum 19.5.2021

Semínka 1.D

Milá Semínka!

je to už nějaký čas, co jsme se střídavě viděli a neviděli a najednou si moje zprávy dokážete přečíst sami!

Stejně ale zůstaneme v kontaktu přes Teamsy, kdyby to osobně nešlo. A s rodiči na whats uppové skupině, aby nemuseli tyto stránky sledovat jinde než ve fotogalerii. Je možné, že se nějaká celodružinová akce objeví na nové vývěsce- vstupních dveřích do družiny. tam si jí rodiče jistě všimnou při vyzvedávání.

Na kroužky , které opět začínají, budou vyzvedávat děti lektoři. Děti se nemohou po skončení kroužku do družiny ten den vracet! Případné změny či odhlášky prosím hlaste písemně.

Sledujte, jak rostou ze semínek rostlinky venku a vezměte si z nich příklad- zvládnou neuvěřitelné věci, například prodrat se skrz chodník a jiné překážky ke světlu. A co dokážeš ty?

Všem nám přeji klidný konec školního roku!

Vítám vás v první třídě, moc se těším na naše společné chvilky ve třídě i v přírodě.
Nezapomeňte si do družiny přinést dvě čisté roušky, sáček a zvídavou náladu.
Ničeho se nebojte, vše určitě společně zvládneme!

Co budete potřebovat:

• svačinku na odpoledne

• vhodné oblečení na ven

• 100.- Kč na pitný režim na rok

Můžete se podívat do fotogalerie na to, jak si družinu užívali vaši předchůdci. Od října už budou k vidění jen vaše fotografie.

Vaše paní vychovatelka Zoja