Publikoval Jana Ullmannová, Jana Laštovičková
Datum 28.6.2021

SKŘÍTCI Z 1.A

Milí rodiče a SKŘÍTCI,

přeji Vám BEZVA prázdniny a hodně krásných zážitků, užijte si je :-). Rodičům děkuji za pohodovou spolupráci. Dávejte na sebe pozor a v září ahóój, těší se Jana.

 

Milí rodiče,

Od 17. 5. se VRACÍME k běžnému provozu ŠD  ze ZÁŘÍ  :-)) 

• funguje již ranní družina

• prosím o nahlášení případných změn v odchodech a aktualizaci ZÁPISNÍHO LÍSTKU ze záŕí

• kroužky jsou v omezeném režimu, info u paní Linhové ( prosím lísteček, pokud vaše dítě půjde ten den na kroužek, děkuji )

  vyzvedávání a odchody dětí:

• po vyučování ( dítě nejde do ŠD )

• 13.30 - 14.00  POUZE VE ČT 14- 14.15 BELLHOP

• 15.30 - 17.00 BELLHOP

• uvnitř nosíme roušky, venku nemusíme, pokud máme rozestupy...

Držme si palce ať nám to prezenční chození a návrat k normálu VYDRŽÍ, Jana U.

 

Ahoj SKŘÍTCI, zde máte nápady na velikonoční tvoření, kdo bude chtít, může zkusit. Stačí k tomu vodovky, štětec, černý fix, nůžky, barevné papíry, odličovací tampóny a lepidlo. Úterní ,,POVÍDAČKA'' bude velikonoční, vstupenku se dozvíte v chatu na TEAMSECH. Těším se na vaše vlaštovky a vzkazy od vás. Čekají nás příjemné jarní teploty, které nás vytáhnou určitě všechny ven :-), Jana. 

            

                                                       

zdroj: pinterest.com     

 

Ahoj děti, zde máte nápad na jarní tvoření. Potřebujete barevné papíry, odličovací tampóny, nůžky, černý fix, lepidlo a chuť tvořit :-), Jana.

     

zdroj: pinterest.com

 

Ahoj děti, posílám nápady na jednoduché tvoření. Stačí vám bílý a černý papír, tužka, pastelky nebo fixy, nůžky, lepidlo, niť, :-). Kdo by si chtěl hada pověsit (s pomocí rodičů), pak je dobré ho vybarvit i z druhé strany. TVOŘENÍ JE DOBROVOLNÉ, kdo nechce tvořit a raději dělá něco jineho, tak vůbec nevadí :-). Do chatu TEAMS vám napíšu vstupenku na úterní ,,povídačku". Těším se na vás :-), Jana.

      

zdroj: pinterest.com

 

Milé děti, 

moc vás všechny zdravím, ať už jste doma v Praze ve svém pokojíčku nebo trávíte čas na chatě blíže přírodě. Zde na naše stránky vám budu vkládat inspiraci k aktivitám. Také se spolu spojíme přes TEAMS, abychom se viděli, popovídali si, něco tvořili nebo si jen tak četli. Také si dáme výzvy, které budete moci plnit. Budeme mít jak setkání v čase kolem 14. hodiny, tak v pozdějším ,,pyžámkovém" čase... Vše je dobrovolné a je jen na vás, jestli se budete chtít vidět, tvořit :-))). Už se na vás těším, opatrujte se, Jana.

 

Prosím rodiče o kontrolu plateb za školní družinu za 1. pololetí a už platbu i za 2. pololetí. Kdo dochází do ŠD pouze v den odpoledního vyučování platí poplatek 100 kč / měsíc.  DĚKUJI.

 

17. 2. se konal v naší družině komorní MASOPUST, který jsme si užili, zasoutěžili, trochu v rouškách zatančili a byla i kobliha :-)...

 

Zapojili jsme se do projektu SNĚHULÁCI PRO AFRIKU - děti tvořily sněhuláka z různých materiálů a podpořily projekt dobrovolnou finanční částkou. Děkuji :-).

 

Děkuji všem za přinesení náhradního oblečení, už několikrát se nám hodilo :-))). Daří se nám dodržovat zvýšená hygienická opatření, mít dobře nasazenou roušku, vyměnit si ji :-)...

 

Milé děti, těším se na shledání 4. 1. 2021, jsem moc ráda, že můžeme do školy :-), možná si v týdnu postavíme i sněhuláky...

 

Přeji dětem a rodičům krásné vánoční svátky a zdravýšťastnýpohodový rok 2021. Děkuji Vám za dárečky , Jana.

 

Milé děti, moc ráda jsem vás včera viděla a slyšela :-). Kdo chce může zkusit toto... STROM - stačí papír, vaše ruka, pastelky ( nebo štětička do uší a vodovky ). HLAVA - pruh bílého papíru, nůžky... domalujte veselý obličej.  HOUSENKA - slabý drátek, karton / čtvrtku, provázek, fix. 

                               

zdroj: pinterest.com

 

Moc vás zdravím, doufám, že jste všechny zdravé a nezlobíte :-)... Posílám pár nápadů na tvoření, stačí papíry, vata, papírové kapesníčky, listy, pastelky, kaštany, skleničku, fáč, svíčku... oči je možné udělat z papíru

               

                   

   

zdroj: pinterest.com

 

Milé děti,

Moc vás pozdravuji do vašich domovů a posílám vám nápady na podzimní tvoření. Pokud by školy zůstaly zavřené i po 2. 11., vytvořím WhatsApp skupinu, kam vám budu posílat inspiraci.

Stačí nasbírat pár lístků ze stromů, přírodniny, listy vylisovat a domalovat do podoby skřítků, ježečků či jiných zvířátek dle vaší fantazie.

Těším se, až se uvidíme brzy ve škole :-) .

Jana

zdroj: pinterest.com

 

MILÍ RODIČE,

VÍTÁM VÁS NA STRÁNKÁCH SKŘÍTKŮ 1.A

INFORMACE K ZAČÁTKU ŠKOLNÍHO ROKU :

 

  • dětem dávejte do družiny dvě čisté roušky, sáček na použitou
  • prosím vyplněné přihlášky do ŠD vrátit obratem :-) 
  • vyzvedávání dětí :
  • po vyučování ( dítě nejde do ŠD )
  • 13.30 - 14.00 
  • pouze ve čtvrtek 14.00 - 14.15 !!
  • 15.30 - 17.00

• dětem budou rozdány zápisní lístky, prosím o jejich vyplnění -  prozatím pro uvolnění dítěte jinou osobou ,, pište lístečky " 

• prosim o zaplacení 100kč na pitný režim, kapesniky, besidky,  odměny ( jednorázový poplatek ), děkuji 

● s platbou ŠD vyčkejte na školní knížku s přiděleným variabilním symbolem ditěte ( číslo účtu, spec. a konstantní symbol najdete na nástěnce u recepce ŠD )

• děti se mohou převlékat do náhradního oblečení

• dávejte dětem i svačinku na odpoledne :-)...

• podle potřeby můžete své dítě přivést od 7- 7.30 do ranní družiny

• prosím o trpělivost při vyzvedáváni dětí - uklízí si po sobě :-))

 

K dispozici Vám jsem kdykoliv v době konzultačních hodin ( Út 9 - 9. 40, 10.00 - 10.20, po předchozí domluvě :-)                                                                                          

 

TĚŠÍM SE NA POHODOVOU SPOLUPRÁCI S VÁMI :-)  

                                                              Jana U.