Publikoval Jana Laštovičková, Vít Beran
Datum 3.1.2021

Oddělení Vlaštovek - třída 2. A

Vítám vás v novém roce 2021

Přeji vám hodně zdraví a pohodu v životě bez překážek.

Provoz v lednu:

• po vyučování v 11.40 odcházíme ven a ve 12.00 na oběd
  • po obědě: čteme, povídáme si, hrajeme společenské hry, projekt zima dle TP (můžeme jít i ven, pokud by nám to po vyučování nestačilo:-))
  • 13.30 - 14.00 - vyzvedávání, volná hra
  • 14.00 - 15.30 - vycházka nebo tvoření s delší časovou dotací, projekt zima, svčina s pohádkou
  • 15.30 - 17.00 - vyzvedávání, volná hra, individuální potřeby

Děti jsou po celou dobu ve své kmenové třídě se svou paní vychovatelkou.

Dodržujeme zvýšené hygienické předpisy a po celou dobu i venku jsme v rouškách, prosím, o jejich dostatečné množství. ( jedna opravdu nestačí:-))

Prosím o svačinu na odpoledne, oblečení na převlečení dle počasí a zaplacení 100,- kč na pitný režim (kdo ještě nezaplatil)

Děkuji vám za podporu a trpělivost, kterou mi poskytujete. Doufám, že již brzy bude všemu konec a budeme mít možnost se opět osobně potkat.

Vaše Laštovka

Co potřebuji do družiny?

• Dobrou náladu :-)
  • Vhodné a hygienické přezutí.
  • Oblečení na převlečení
  • (Mám svou skříňku, tam se mi to vejde :-)
  • Svačinku (Ať nemám hlad do večeře :-) )
  • 100.- kč na pitný režim /  na celý školní rok (šťáva, drobné odměny, kapesníčky)
  • Informace o provozu a době vyzvedávání najdete zde.
  • Fotografie z akcí a chodu našeho oddělení naleznete zde, zde nebo ve fotogalerii.
  • Měsíční plány školní družiny najdete zde.
  • Konzultační hodiny najdete zde.
  • Paní vychovatelka Jana Laštovičková email: jana.lastovickova@zskunratice.cz, konzultační hodiny zde.