Sovičky

Sova

Vítám Vás na stránkách 2. oddělení ŠD

Vážení rodiče, milé děti,

máme před sebou poslední týden tohoto školního roku. Na všechny se moc těším. Věřím, že vysvědčení bude dle vašich představ, prázdniny si užijete naplno a budete se, stejně jako já, těšit na naše další setkání...

Hezké a klidné prázdniny...

Andrea

Pro děti ... a tatínky (!!!!!maminka dál nekouká!!!!!)

Milé děti,

v neděli 10. května oslavíme DEN MATEK. Připravila jsem pro vás návod na jednoduché srdíčko z barevného papíru. Určitě mamince udělá radost...a když přidáte pusu a budete (jako vždy) hodní, úspěch je zaručen.... :)

Srdíčka z barevného papíru (babyweb.cz)

Milé děti, vážení rodiče,

moc vám děkuji za úžasné výrobky a pozdravy, které mi posíláte. Dělají mi obrovskou radost. Přikládám pár skvělých nápadů na tvoření.

Raketa (zewa.net)

HAD (zewa.net)

Přiravila jsem pro vás nápady na nenáročné domácí vyrábění... postupně budu přidávat další... snažím se vybírat takové, u kterých si děti postačí celkem samy (uklízí maminka ?!) :-)

Na vaše výtvory se moc těším... posílejte na andrea.necasova@zskunratice.cz

Velikonoční skořápka (babinet.cz)

Krmítko z roličky od toaletního papíru (blog.mall.cz)

Sova z roliček

Milé SOVIČKY,

budu moc ráda, když mi dáte vědět, jak se máte...co už jste přečetly (samy nebo s dospělákama)...jestli jste si něco hezkého vyrobily nebo uvařily (plánovali jsme společné palačinky, tak snad nám to ještě vyjde)!

Nezlobte!!! :)

Těším se na zprávy od vás... andrea.necasova@zskunratice.cz

Andrea

Fotky z našeho odpoledne najdete ZDE