Svačiny pro děti i kantory

Publikoval Vít Beran
Datum 26.1.2020
Svačiny pro děti i kantory

Vážení rodiče, žáci a kolegové,

Od 3. února 2020 nabízíme každodenní přípravu čerstvé SVAČINY PRO DĚTI na ZŠ Kunratice. V měsíci únoru je menu pevně dané a velikost svačiny pro žáky na 1. stupni na dopoledne s menším snackem případně na odpoledne, v množství 150ks svačin denně (objednat lze samozřejmě na zkoušku i pro žáky na 2. stupni a kantory).

Na březen  již svačiny objednáte v systému www.strava.cz "v neomezeném počtu", kde rozlišíme velikost svačin pro žáky na 1. a 2. stupni a dospělé, doplníme různé druhy surovin na výběr jako bílé/celozrnné pečivo,, bezmasé svačiny, různé saláty, ovocné a zeleninové šťávy (smoothie) atp. Nabídku budeme stále rozšiřovat, abychom uspokojili co největší počet žáků a zaměstnanců ve škole.

Svačina bude dodána vždy do velké přestávky, která je svou délkou určena pro svačinu.

Více informací a možnost objednání na únor naleznete na www.svacinyprodeti.cz nebo kontaktujte přímo:

Za SVAČINY PRO DĚTI
Ondřej Tesař