Aktuality

Školní autobus ze sídliště Flora

Publikoval Vít Beran
Datum 10.3.2019
Školní autobus ze sídliště Flora

Na základě požadavku MČ Praha-Kunratice byl přidán spoj linky 203 pro svoz žáků ze sídliště Flora - 7:21 hodin (zastávka U Kunratického lesa) do ZŠ Kunratice - 7:30 hodin. Děkujeme za pomoc naší radnici, na kterou můžete směřovat i své případné dotazy. Pomozte, prosím, i vy snížit počet aut, které denně jezdí ke škole a školce. Děkujeme. Vedení radnice MČ Praha Kunratice a vedení ZŠ Kunratice.

Podle školního řádu ZŠ Kunratice mají být žáci cca 15 minut před začátkem vyučování ve škole a nejpozději 5 minut před začátkem výuky ve třídě. Následující spoj linky 203 toto splnit neumožňuje vlivem častého zpožďování na území Jižního města i vlivem kolon, které se v Kunraticích tvoří od 7:40. Na základě požadavku MČ Praha-Kunratice je na tento spoj vypravován větší (a pohodlnější) dvanáctimetrový autobus, který díky zkrácené trase jezdí prakticky bez zpoždění.
Po příjezdu do zastávky Kunratická škola jsou na přechodech již přítomni strážníci městské policie a garantují tak bezpečný přechod žáka přes hlavní ulici.

Martin Kubát, referent dopravy MČ Praha – Kunratice
tel.: +420 244 102 217; e-mail: kubat@praha-kunratice.cz

JÍZDNÍ ŘÁD

Zastávka

Čas odjezdu

PETÝRKOVA

7:19

U Kunratického lesa

7:21

Volha

7:22

Koleje Jižní Město

7:24

Na Proutcích

7:25

Šeberák

7:27

Kunratice

7:28

Kunratická škola

7:30

U Tří svatých

7:31

Zelené domky

7:33

Ústavy Akademie věd

7:34

V Lískách

7:35

IKEM

7:36

Ústav mateřství

7:37

NEMOCNICE KRČ

7:39