Rodičovská kavárna - Párová výuka ve školním roce 2020/2021

Datum 30.5.2020
Rodičovská kavárna - Párová výuka ve školním roce 2020/2021

Milí rodiče, zveme Vás na Rodičovskou kavárnu – diskusní platformu rodičů a školy, s tématem párové výuky, které se zúčastní nejen vedení školy, ale svou účast přislíbily i třídní učitelky současných prvních, druhých a třetích tříd, včetně párových učitelek. Předem vám děkujeme za pozornost, kterou věnujete posouzení celé záležitosti a těšíme se na letošní netradiční setkání s vámi dne 28. května 2020 od 17:30 hod ve virtuální kavárně. Informace pro připojení vám zašleme rodičům budoucích prvňáčků den předem na emailový kontakt, který jste poskytli škole při zápisu. Všichni zájemci se mohou zaregistrovat přes přihlašovací formulář jehož proklik je uveden níže.

Chcete se přihlásit na Rodičovskou kavárnu - klikněte ZDE

S jakýmkoli dotazem se neváhejte na nás obrátit přes e-mailovou adresu: patron.parovavyuka2020@zskunratice.cz. Můžete si stáhnout: TEXT POZVÁNKY - LETÁK.