8.A+B Týdenní plán od 15.6.

Publikoval Helena Vaňková
Datum 15.6.2020
8.A+B Týdenní plán od 15.6.

Milí osmáci,

už jsme ve finále! Právě čtete poslední letošní zadání ze Zeměpisu, kdy jsme se celý rok věnovali Evropě - světadílu, na kterém žijeme.

A co nás teď čeká?

Typicky je to závěrečné opakování =o). Nemusíte se ale bát dlouhých pracovních listů..na internetu jsem našla moc pěknou stránku určenou právě k souhrnému opáčku/procvičení.

Na stránce se věnujte EVROPĚ, můžete si ale sami zvolit, zda chcete hrát pexeso, hledat státy ve slepé mapě nebo určovat vlajky. Je to celkem zábava=o). Dejte si obtížnost minimálně střední, věřím, že to zvládnete levou zadní, a kdyby ne, chybami se člověk učí, i já se nechala nachytat=o)

Jako výstup mi na Teams vyfoťte (PrintScreen), do kterého úkolu jste se pustili i s počtem zadání, které jste vyplnili, nebo štít, ke kterému jste se dostali (vždy se zobrazí po určitém počtu otázek). 

takže odkaz zde: https://www.umimefakta.cz/cviceni-evropa

 

Přeji vám krásné cestování po Evropě, třeba na místa, která vám prezentovali vaši spolužáci=o) HS