6. týden Den Země 6.AB

Publikoval Tereza Doudová
Datum 16.4.2020
6. týden Den Země 6.AB

Tento týden je významným mnoha událostmi. Jsme na světě, ovládáme samostudium, respektujeme se i na dálku, máme co jíst, máme co pít, i když sladká voda ubývá, máme co dýchat, i když naše zacházení s obsahem troposféry je trýznivé.

Vašim úkolem tento týden je

1. vyplnit přiložený textový dokument

a 2. zaslat mi ho zpět. Je v něm 7. povinných otázek. Je na tvé osobitosti, jak kvalitně a s jakou přidanou hodnotou na ně odpovíš.

3. Prohlédnout si třídní tým zeměpis (vznikne v průběhu týdne). Budeme tam soustředit všechna zadání, abyste mohli některé úkoly tvořit společně. Dá se tam pěkně čitelně dotazovat a vše připomínkovat a zároveň to všichni uvidí.

 

A hlavněěěě, šesťáááááci, mohu vám tam naházet kopu pochval a ocenění, které si zasloužíte.

 

Mává Tereza