Exkurze do pražské ZOO v Troji

Publikoval Vít Beran, Jakub Holec
Datum 1.10.2020
Exkurze do pražské ZOO v Troji

Příprava PLAKÁTU/POSTERU, pracovního listu pro spolužáky a příprava na prezentaci: Úkolem je zpracovat plakát/poster, který návštěvníky ZOO (spolužáky) seznámí s charakteristikami vybraného savce. Součástí úkolu je prezentace zkoumaného savce spolužákům a tvorba pracovního listu k dané skupině savců. Kritéria k tvorbě a prezentaci jsou připojena pod textem. EXKURZI ZATÍM ODKLÁDÁME a spojíme ji možná s Vaší prezentací ... navštivte ZOO virtuálně - ZOO v ČR.

Příprava PLAKÁTU/POSTERU, pracovního listu pro spolužáky a připravit se na prezentaci:

Úkolem je zpracovat plakát/poster a pracovní list pro spolužáky a odevzdat do MT, který návštěvníky ZOO (spolužáky) seznámí s charakteristikami vybraného savce. Součástí úkolu bude i Vaše prezentace zkoumaného savce spolužákům a tvorba pracovního listu k dané skupině savců. Kritéria k tvorbě a prezentaci jsou připojena pod textem.

Hodnocení prezentací VIII.A: ZDE Hodnocení prezentací VIII.C: ZDE
Při vyplňování musíte být v prostředí Office 365 naší školy (například na MT) - tedy na Vašem e-malovém přístupu / účtu. Lidé mimo ZŠ Kunratice formulář neotevřou. Eviduje se e-mailová adresa toho, kdo vyplňuje. Výsledné hodnocení = 50% žáci a 50% učitelé.

Propustka:

  • Co vše nám pomohlo při tom, když jsme se domlouvali, jak budeme poster tvořit?
  • Co budu konkrétně v našem týmu dělat?