Němčina Filip Teigiser / Distanční výuka 1.6.-5.6.

Publikoval Filip Teigiser
Datum 29.5.2020

Splňte zadaná cvičení. V materiálech, které jsem vám nafotil, máte slovní zásobu k lekci 1.3. "Wir sind der Globus." Tato slovíčka se prosím začtěte učit. Opakujte také prosím stará slovíčka z lekcí 1.1. a 1.2. Ve výhledu je nějaký test na slovíčka, tak to nezanedbejte.

 

Pro ty, kteří se rozhodnou vyplnit si úkoly sami, upozorňuji hlavně na cv. 5 z učebnice, str. 38. Veškeré informace k doplnění úkolu jsou k nalezení v blikajících záložkách "komentáře (Kommentare)" a "Forum".


Domácí úkol si společně můžeme vyplnit na online hodině. Mějte po ruce papíry se slovíčky, ať víte, o čem je řeč. Podmínkou účasti na konzultaci je ovšem aktivní zapojení. Minule nám dlouho trvalo, než jste se rozhoupali mluvit a pak jsme nad cvičením strávili zbytečně dlouhý čas. Pokud někdo ví, že mu nefunguje mikrofon, nechť se připojí přes mobil, tam si můžete teamsy hravě stáhnout. Na počítači pak můžete k tomu vyplňovat cvičení. Těším se v úterý zase v hojném počtu! Za Mimořádnou aktivitu v hodině můžete být samozřejmě odměněni jedničkou!