Samostudium 4.5. - 7.5.

Publikoval Ivana Pařízková
Datum 3.5.2020
Samostudium 4.5. - 7.5.

Týden plnění restů a dobrovolnosti

Ahoj!

Jak již mnozí tušíte, čeká nás opět týden, který můžete věnovat doplňování nesplněných úkolů.

Do e-mailové pošty každého z vás přišel o víkendu e-mail. Někomu pochvalný - máte vše, nebo téměř vše hotovo. Někdo z vás obdržel informace o tom, co přesně si máte doplnit. Pokud někomu z vás žádný e-mail nepřišel, dejte nám prosím vědět, pošleme jej znovu.

Velmi nás těší, že spousta z vás si nic doplňovat nepotřebuje. A kdo přece jen nějaké ty restíky máte, pusťte se do nich. Těšíme se na vaše vítězné zprávy o tom, že máte vše hotové, doplněné! A pokud se to náhodou nebude dařit, něco se zadrhne, nebudeš vědět, co a jak... jsme tu. Napiš nám, nebo se připoj na online konzultaci.

Tento týden budou naše obvyklé online hodiny probíhat formou konzultací. To znamená, že budou zcela dobrovolné, věnované vašim otázkám. Kdo tedy máte otázky, připojte se na jednu z nich, podle svého výběru. A ptejte se na cokoli - nejen matematiku, ale třeba i na to, jak se dostat do poznámkového bloku, jak napsat refexi, nebo jak si uspořádat portfolio, .....

A jestli se chcete věnovat něčemu novému, dobrovolnému, možnost máte samozřejmě taky. Mrkněte se do přiložené prezentace, tam to všechno je.

Těšíme se na slyšenou, napsanou a třeba i viděnou (pokud budete chtít a zapneme si při hodině kamery),

Ivana a Anežka