Zadání pro domácí výuku v týdnu 6.-8.4.

Datum 2.4.2020

Milé děti, zdravím vás v dalším školním týdnu.

Děkuji všem, kteří mne odevzdali v určeném termínu vypracovaný DÚ 1 z Informatiky ze psaní všemi 10. Zároveň mne velmi potěšilo, kolik z vás vypracovalo také dobrovolný úkol. Jste moc šikovní.

Doufám, že se Vám psaní dařilo a snažili jste se dodržovat naše společné pravidlo – nedívat se na prsty aneb „NEDATLUJ“.

Řada žáků ze druhé skupiny, která měla psaní všemi 10 prsty v 1. pololetí mne úkoly také vypracovala. Proto tedy ještě jednou zdůrazňuji, že ten, kdo v tomto pololetí má na Informatiku pana učitele Zvěřinu, plní úkoly zadané panem učitelem a ten, kdo má výuku se mnou v rámci, které se nyní učíme psát všemi 10 prsty, pracuje na zadaných úkolech ode mne.

Samozřejmě pokud by tu byly děti, které jsou nyní ve skupině pana učitele Zvěřiny a měly by i tak zájem s námi trénovat psaní všemi 10 prsty, určitě vás v naší skupině uvítáme, jen bohužel splněná cvičení budou pro vás tréninkem pro vaše zlepšení, ale známky za ně neobdržíte.

A jak to tedy bude se zadanou prací na tento týden v předmětu Informatika – psaní všemi 10 prsty?

Tento týden vás čekají velikonoční prázdniny. Využijte proto čas především k odpočinku, vyrazte na procházku, načerpejte energii a dokončete všechny restíky, které musíte splnit i v ostatních předmětech.

• Nový úkol pro tento týden zadán nebude.
• Ti, kdo neodevzdali DÚ 1 v řádném termínu do 2.4.2020, odevzdají jej nejpozději do středy 8.4.2020.
• Kdo nevypracoval DOBROVOLNÝ DÚ1 a chtěl by získat za jeho splnění jedničku, MŮŽE jej vypracovat a zaslat mi na e-mail do středy 8.4.2020.
• Kdo by rád trénoval i v tomto týdnu psaní všemi 10 prsty, může využít on-line trénování písmen, které již umíme v některým z nabízených on-line programů: www.vsemideseti.cz, www.nedatluj.cz nebo www.psani-deseti.cz

Přeji všem z vás příjemný týden a pěkné Velikonoce.

S pozdravem,

Gábina Nováková