Doporučení pro žáky k online výuce - týden druhý

Publikoval Jakub Zvěřina
Datum 25.3.2020

Pár dalších tipů, kterými se doporučujeme řídit:

• Rozvrhněte si práci na celý týden, nesnažte se vše udělat v jeden den. Ani v pondělí, ani v pátek a na poslední chvíli, ale průběžně.
  • Pracujte na úkolech pokud možno v době, kdy vám mohou učitelé odpovědět nejrychleji a to mezi 9:00  a  13:30 . Na druhou stranu, ani tehdy Vám odpovědět nemusí, nečekejte na ni. Pokud jde podle zadání o průběžné hodnocení, dozvíte se ho.
  • Pokud je to možné, běžte se projít ven a od moderních technologíí se odpojte. Venku je hezky i s rouškou. ( aktuální k 19.3.)
  • Po 18:00, v pátek odpoledne a o víkendu do školy pokud možno nic nedělejte. Jste-li k tomu okolnostmi donuceni, raději kontaktujte učitele a vysvětlete mu, proč práci nemůžete udělat. Nefunkční připojení k internetu, komplikace s připojením do školní emailu či zdravotní komplikace nejsou důvody, které byste měli jako žáci uvádět. V tom případě se společně s rodiči spojte s třídním učitelem a domluvte se individuálně.
  • Seznamte se se školním prostředím Microsoft Teams a spolupracujte s ostatními spolužáky. Dbejte při tom zásad slušné a bezpečné komunikace. Nepoužívejte funkce, které neznáte, před tím, než je budete konzultovat s třídním učitelem nebo Radkem Ivanovem.