Hledáme nové TALENTY!! Chceš být HEREC nebo ZPĚVÁK?? ZŠ Kunratice právě otevírá UMĚLECKOU AKADEMII.

Datum 13.10.2022
Hledáme nové TALENTY!! Chceš být HEREC nebo ZPĚVÁK?? ZŠ Kunratice právě otevírá UMĚLECKOU AKADEMII.

ZŠ Kunratice nabízí od letošního školního roku 2022/2023 všem žákům, jedinečnou příležitost a možnost rozvíjet svůj PĚVECKÝ a HERECKÝ talent, formou nového nepovinného předmětu, v rámci startu: Umělecké akademie ZŠ Kunratice, kterou povede Pavel Rudolf Plasche (učitel HV/DV). Výuka bude probíhat vždy v úterý od 15:30 do 17:10 hodin v Multifunkční učebně. Nábor a první setkání je již dne: 18.10.2022.

  • V oblasti pěvecké se budeme věnovat sólovému i sborovému zpěvu, a to napříč všemi hudebními žánry. Součástí pěvecké výuky je intenzivní škola hlasové a dechové techniky, hudební nauka, hlasový a pěvecký koučink, umělecký mentoring, rytmika, artikulace, intonace, frázování, technika veřejného vystupování, práce s mikrofonem, ovládání trémy, řeč těla, různá veřejná vystoupení, soutěže, workshopy, koncerty, atd.

  • V oblasti herecké se budeme věnovat filmovému a divadelnímu herectví, dabingu, moderování a komunikaci. Součástí herecké výuky je intenzivní škola hlasové a dechové techniky, hlasový koučink, umělecký mentoring, artikulace a rétorika, řeč těla, technika veřejného projevu, jevištní pohyb, práce s loutkou, maskou a předmětem, ovládání trémy, různá veřejná vystoupení, divadelní představení, filmová natáčení, atd.
  • Přihlášky zasílejte na e-mail: pavel.plasche@zskunratice.cz
  • Přihláška ke stažení ZDE

Související články

Fotogalerie