3. divadelní představení 9.C

Publikoval Olga Králová
Datum 9.2.2023
3. divadelní představení 9.C

NEBESA/ Matěj Randák, Petr Horníček, Václav Kuneš

Středa 26.4.2023 od 19:30 hodin

Divadlo BRAVO! Branická 411/63, Praha 4

Akrobatický muzikál. Strážní andělé mají náročnou práci. Každý den dostávají na starost jednoho smrtelníka, kterého drobnými či většími zásahy chrání před tím, aby si ublížil. Kdo smrtelníky andělům přiděluje, to ví jen Bůh. Jednomu z andělů jsou rigidní nebeská pravidla příliš těsná. Pekelně ho štve systém, který mu nedovoluje lidem skutečně pomoct, ale jen hasit jejich banální problémy. Poté, co se do jednoho „obyčejného člověka“ zamiluje, je připraven klidně i rozpoutat v nebi revoluci...

Účinkují: Simona Machovičová, Jindřich Panský, Jiří Korn / Petr Jeništa, Josefina Horníčková / Michaela Jonczy / Tereza Pomajslová, Adam Rameš, Michal Toman, Michaela Kadlčíková / Francesca Amante, Ivona Szantová, Martina Illichová...

Režie: Petr Horníček

Délka představení: 1:30 hod. včetně přestávky