3. divadelní představení 9.C

Publikoval Olga Králová
Datum 2.5.2022
3. divadelní představení 9.C

HEROES (Losers Cirque Company) / kolektiv

Kdy: v úterý dne 17. 05. 2022 od 19:00 hodin
Kde: DIVADLO BRAVO!, Branická 411/63 , 147 00 Praha 4 -Braník


Inovativní inscenace, ve které se sejdou mistři svých oborů. Hvězdný český mim Radim Vizváry a přední novocirkusová skupina Losers Cirque Company. Dirigentem jejich souhry je šéf činohry Národního divadla Daniel Špinar.

Autonehoda. Polytrauma. Narkóza. Co se odehrává ve vašem mozku, když ležíte v kritickém stavu na operačním sále a váš život je v cizích rukách? Utíkáte do svých fantazií a snů, nebo vedete lítý boj? Střet reálné operace a vnitřního světa poraněného. Je načase poznat své hrdiny a vydat se s nimi na vzrušující a dobrodružnou pouť svým tělem. Cíl mise je jediný: přežít!“

Účinkují:
Radim Vizváry, Jindřich Panský, Matyáš Ramba, Vítězslav Ramba, Lukáš Macháček, Jiří Bělka, Mates Petrák, Jana Telcová, Kristýna Stránská, Martina Illichová, Nikola Kopáčová...

Režie:
Daniel Špinar