3. divadelní představení 9.A

Publikoval Olga Králová
Datum 15.3.2022
3. divadelní představení 9.A

394 STATEČNÝCH, Tomáš Dianiška

Kdy: v středa dne 27. 04. 2022 od 19:00 hodin
Délka představení: 2:45
Kde: Divadlo pod Palmovkou, Zenklova 34, 180 36 Praha 8
Délka představení: 2.45 hod. včetně přestávky


Doku-fikční hra podle skutečné události o zákulisí největšího hrdinského činu našich dějin.

Akční béčko o hrdinech operace Anthropoid. „Je třeba rozstřílet toho kata, co sedí na hradě. Snad nám někdo spadne z nebe. Olda je řezník a dělá fantastické řízky. Aťa zbožňuje verneovky a až vyroste, bude pistolníkem. Jindřiška se poprvé zamilovala a všimla si, že tady v Libni to krásně voní. A všichni mají tajemství. Tatínek už strachem zešedivěl. Jak můžou být obyčejná děcka tak odvážná? Přitlučeme hřebíky na cepy a vymlátíme ty nácky! Hlavně ať nikdo nezradí, jinak se Jindřiška nestihne zamilovat podruhé.“

Hrají: Kamila Trnková / Klára Suchá, Vojtěch Fülep / Denis Šafařík, Gabriela Míčová, Ivana Wojtylová, Daniel Krečmar, Jakub Albrecht, Jiří Panzner, Jakub Tvrdík, Barbora Kubátová, Tereza Dočkalová / Barbora Kubátová, Denny Ratajský, Martin Hruška, Adam Vacula / Tomáš Dianiška, Martin Němec / Tomáš Dianiška...

Režie: Tomáš Dianiška