2. divadelní představení 9.C

Publikoval Olga Králová
Datum 8.12.2022
2. divadelní představení 9.C

Volání divočiny/London Calling - Štěpán Gajdoš, Ondřej Novotný

Pondělí dne 16.1.2023 od 19:30 hodin

Divadlo komedie, Jungmanova 1, Praha 1

Autorská inscenace o svobodě, romantice a touze po krvi inspirovaná románem Jacka Londona Volání divočiny.

Šest tajemných postav se setkává u ohně. Hladové plameny jim jen slabě osvětlují tváře. Kdo jsou? Parta kamarádů, hledačů zlata nebo snad poslední z přeživších? Na druhé straně ohniště sedí pes, kromě člověka jediný tvor, který se ohně nebojí. Skrze plameny se dívají jeden na druhého, člověk na psa, pes na člověka, napříč dobami. Svazuje je hluboký, několik tisíciletí trvající vztah plný vzájemné závislosti a oboustranné důvěry. Dokud se ve tmě divočiny, někde v dálce, neozve vlčí vytí…

Obsazení:
Cyril Dobrý, Vojtěch Dvořák, Eva Leinweberová, Tomáš Milostný, Petr Uhlík, Milan Vedral

Režie: Štěpán Gajdošík

Soubory ke stažení