2. divadelní představení 9.A

Publikoval Olga Králová
Datum 8.12.2022
2. divadelní představení 9.A

THE LOSER(S) Jarek Cemerek, Petr Horníček

Úterý 17. 1. 2023 začátek představení od 19:00 hodin

Kde: DIVADLO BRAVO! Branická 411/63, 147 00 Praha 4 -Braník

Muži si navzájem poměřují svaly, něžné dívky se rády nechávají dobývat.

Zveme vás na představení The Loser(s) v Divadle BRAVO! (bývalé Branické divadlo), které spojuje akrobacii, prvky nového cirkusu, mluvené slovo a současný tanec. Akrobati bez jištění předvádějí dech beroucí čísla, při nichž diváci mohou nezřídka dostat strach o jejich život, zejména pak o vzduchem létající akrobatku.

Novocirkusové představení THE LOSER(S) chce být současnou reflexí faktu, že v dnešním zrychleném tempu společnosti mnoho lidí ztrácí svoji osobnost a vizi svého jak soukromého, tak partnerského života. Chce si klást otázku, kde se nalézají naše hranice, kdo je naším vzorem, láskou a partnerem.

"Vedle výher přináší život také prohry. Člověk se stává lůzrem, a to třeba i na poli lásky. Vpřed se ubírá cestou krkolomnou, trnitou a záblesky radosti dávají naději, že třeba někdy dospěje k cíli a zvítězí."…

 

Účinkují:
Žena:
 Jana Vrána
Její alter ego: Jana Telcová
Vyvolený lůzr: Matyáš Ramba
Lůzři: Petr Horníček, Jindřich Panský, Lukáš Macháček, Vítězslav Ramba

Letuška a komentátor: Ondřej Havlík – DJ.En.dru

Soubory ke stažení