1. návštěva divadla 9.C

Publikoval Olga Králová
Datum 19.9.2020
1. návštěva divadla 9.C

TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEA VE VĚKU 13 A 3/4 / Sue Townsendová

středa dne 23. 09. 2020 od 19:00 hodin

DIVADLO V DLOUHÉ, Dlouhá 727/39 , 110 00 Praha 1

TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEA VE VĚKU 13 A ¾ - Sue Townsendová
„Láska a big beat jsou to jediné, co mě chrání před šílenstvím.“

Hudební retro inscenace pro celou rodinu podle světového bestselleru. Matka Pauline, otec George a syn Adrian Moleovi. A také jejich babička May s radikálními názory. Na první pohled normální rodinka. A také spolužáci, spolužačky, sousedé a známí. Rok a čtvrt dospívání Adriana Molea, britského puberťáka. Nejtěžší okamžiky v životě, které zažil každý z nás - dětství mizí v dáli, hormony se bouří, rodiče se rozvádějí a navíc ty problémy s pletí…

Hrají: Martin Matejka, Marie Poulová, Eva Hacurová, Pavel Tesař, Jaroslava Pokorná, Jiří Wohanka, Čeněk Koliáš, Marie Turková, Jan Meduna...

Režie: Miroslav Hanuš