1. návštěva divadla 9.B ZRUŠENO

Publikoval Olga Králová
Datum 5.10.2020
1. návštěva divadla 9.B ZRUŠENO

FAMILIE / Joe DiPietro

úterý dne 20. 10. 2020 od 19:00 hodin
Délka představení: 2:15 hod.
DIVADLO NA FIDLOVAČCE, Křesomyslova 625, 140 00 Praha 4

FAMILIE – Joe DiPetro

Komedie přibližující vztah dvou odlišných generací, která s laskavým humorem projevuje pochopení pro obě strany. Když se Nickovi rodiče odstěhují na druhý konec Spojených států, zůstává svobodný mladík pod bedlivým dohledem svých babiček a dědečků z matčiny i otcovy strany. Každou neděli je k nim pozván na oběd. A protože jsou jeho prarodiče italského původu, vyznačují se tyto rodinné sešlosti, kromě skvělého jídla i příliš živou atmosférou. Nick se chystá oznámit fantastickou novinku, že dostal pracovní nabídku, po které tolik toužil. Nickovo povýšení má ale jednu podmínku, která u rodinného oběda vyvolá velké pozdvižení a spustí lavinu dalších událostí...

Hrají: Lukáš Rous, Carmen Mayerová, Zdeněk Maryška, Ludmila Molínová, Miloš Vávra, Aneta Krejčíková

Režie:
Juraj Herz