1. divadelní představení 9.C

Publikoval Olga Králová
Datum 15.9.2021
1. divadelní představení 9.C

ROMEO, JULIE A TMA / Jan Otčenášek

 

Kdy: v středa dne 13. 10. 2021 od 19:00 hodin
Délka představení: 1:30 hodin
Kde: DIVADLO V DLOUHÉ, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Tragický příběh lásky studenta a židovské dívky v temné atmosféře Prahy za heydrichiády.
Představte si, sedíte za soumraku na lavičce v parku, v kapse lístek do kina, máte za sebou úspěšně maturitní písemku, kolem vás chodí líbající se páry a vám je docela příjemně, kdyby ovšem nebyla ta pitomá válka… Ale ta určitě brzo skončí, vy za chvíli budete dospělý a nastane ten pravý život! Zapálíte si cigaretu a vidíte, že vedle vás sedí nějaká holka, ošklivá není, jen se tak divně krčí a fňuká. Asi nešťastně zamilovaná! Ideální příležitost vyzkoušet si, jak to umíte s děvčaty, no tak, slečno, je krásný májový večer a vy tady takhle… Proč je tak vyděšená a tiskne k tělu ten kufřík, ujel jí snad vlak?


Hrají: Marie Poulová, Pavel Neškudla, Miroslav Hanuš, Tomáš Turek, Marie Turková, Jan Meduna, Eva Hacurová, Michaela Doležalová, Čeněk Koliáš

Režie: Hana Burešová