1. divadelní představení 9.A

Datum 15.9.2021
1. divadelní představení 9.A

SUGAR (NĚKDO TO RÁD HORKÉ) / P. Stone, J. Styne, B. Merrill

Kdy: v úterý dne 19. 10. 2021 od 19:00 hodin
Délka představení: 2:50 hod.
Kde: DIVADLO NA FIDLOVAČCE, Křesomyslova 625, 140 00 Praha 4

Světoznámý muzikál podle scénáře legendárního filmu. Příběh o gangsterech, milionářích, dámském orchestru, rozkošné dívce Sugar a dvou muzikantech na útěku, kteří jsou nuceni si v převleku za dívky hrát s gangstery na schovávanou...


Obsazení: Aneta Krejčíková, Martin Písařík, Lukáš Pečenka, Václav Svoboda / Jaromír Meduna, Eliška Balzerová, Zdeněk Palusga, Zdeněk Maryška, Josef Zýka, Ladislav Trojan, Dalimil Klapka, Lukáš Adam, Jáchym Kučera, Michal Papáček, Karel Jirák, Gustav Hašek / Jan Fanta, David Voráček, Jan Bursa, Václav Muška, Andrej Mikulka, Vanda Chaloupková / Klára Jelínková / Radka Krninská / Barbora Mošnová / Eliška Nezvalová / Marta Sovová / Barbora Šampalíková / Martina Šťastná / Karolína Tothová / Tereza Aster Vágnerová...

Libreto: Peter Stone, hudba: Jule Styne, texty písní: Bob Merrill
Režie: Radek Balaš