Domácí výuka (11. 5. - 15. 5.)

Publikoval Iveta Jeřábková
Datum 10.5.2020
Domácí výuka (11. 5. - 15. 5.)

Milí cestovatelé časem,

děkuji Vám za práce, které jste mi zaslali k významným květnovým dnům. Byly velice povedené a zajímavé. 

Tento týden je dějepisný úkol pro všechny povinný. Přesuneme se ze starověkého Egypta na Krétu a do Řecka, alepoň co se našeho putování v čase týče, jelikož teď moc cestovat bihužel nemůžeme. 

Vaším úkolem v příštím týdnu bude vyplnit přiložený pracovní list. Je na Vás, zda si ho vytisknete a vložíte do portfólia, nebo využijete vlastní kreativity a pracovní list si přepíšete, přetvoříte, vyzdobíte podle sebe. K hledání informací, které jsou nutné k doplnění, můžete využít učebnici dějepisu, knihy, nebo internet. Důkazem o tom, že jste úkol splnili, bude nahrání Vaší práce (fotografie Vaší práce případně souboru) k zadání na MS Teams

Termín odevzdání: 15. května

Zároveň bych Vás ráda upozornila, že se blíží odevzdávání nových Zápisů z knih/ filmů s historickou tématikou. Původní termín odevzdání byl stanoven na 19. května. Na MS Teams Vám nahraji nový formulář, do kterého svou práci napíšete. Ponese nový název: Zápis z knihy/filmu s historickou tématikou 3. Toto zadání se v8m přenese i do příštího týdne. Jiný úkol nedostanete, abyste se mohli věnovat tomuto. 

Termín odevzdání: 29. května

Pokud budeš potřebovat s čímkoli poradit, napiš, ozvi se paní učitelce Ivetě.