8.ABC - AjMa 1&2

Datum 26.4.2021
8.ABC - AjMa 1&2

26. - 30.4.

Hello there!

I tento týden nás čeká offline hodina v úterý a online hodiny ve středu a ve čtvrtek. Na čem budeme makat samostatně?

1) Zahrajte si kahoot o Londýně a prověřte si, co jste si všechno o jeho památkách a zajímavostech vryli do paměti! Jako nickname zvolte své jméno, abych věděla, kdo už má odehráno a mohla vám připočítat plusové body do finálního hodnocení za vaše snažení!

Hru naleznete na tomto odkazu: London, případně použijte game pin: 01478642 na kahoot.it

Čas máte do pátku do 12:00.

 

2) Jsme na konci deváté lekce, takže si zopakujeme, co jsme se všechno naučili a zhodnotíme si, jak nám to jde. K tomu využijeme stránku 103 v učebnici - Check your progress 5. Povinně vyplňte cvičení 2,3,4,5 a 6. Ostatní cvičení jsou dobrovolná. Řešení a vaše úspěchy si vyhodnotíme na další online hodině. Vyplněná cvičení tedy nikam nevkládáte, pouze si je připravíte na online hodinu.

That's it! See you :-)