Elektronické učebnice, poštovní úřad, FRED a ŠkolaOnLine

Publikoval Radek Ivanov
Datum 1.10.2016
Elektronické učebnice pro 2. stupeň

Jako každý školní rok, tak i letos jsem pro žáky připravil možnost zapůjčení elektronických učebnic.

Nabízím zdarma zapůjčení učebnic Fraus pro 6. - 9. třídy, kromě Anglického a Německého jazyka. Na celý školní rok dětem poskytnu účet na portálu Flexibooks nakaladelství Fraus - www.flexibooks.cz, na kterém jsou již učebnice nakoupeny. Na konci školního roku si účty vyberu, tím že u nich změním heslo.

Učebnice lze instalovat na většinu dnešních operačních systémů, více informací a návody na instalaci jsou zde. Instalaci je možné provést až na 4 zařízení. Maximální velikost všech učebnic je 6GB. Pozor, učebnice se stahují z internetu přes software Flexibooks, takže pokud máte u internetového poskytovatele nstavený limit na stahování dat, může dojít k jeho překročení.

V případě zájmu o učebnice stačí jen odevzdat zákonným zástupcem podepsanou návratku, která je k dostání v kabinetu výpočetní techniky nebo je ke stažení zde. Obratem poskytnu přístupové údaje do systému.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na radek.ivanov@zskunratice.cz

Radek Ivanov